ILMOITUKSET YRITYKSET
     
Yrittäjä! Päivitä yhteystietosi


Ota yhteyttä, jos yritystietosi kaipaavat päivittämistä tai sinulla on kysyttävää yritysrekisteristä. Toivomme myös yrityksien olevan aktiivisia omien tietojensa ajan tasalla pitämisessä. Jos oma yrityksesi ei vielä ole rekisterissä tai haluat päivittää tietojasi, voit tehdä sen myös itse seuraavasti:

KOKKOLAN SEUTU

KOSEK, Kokkolanseudun Kehitys Oy
Hallintosihteeri, Johanna Haikola p. 044 7809 094, johanna.haikola@kosek.fi
Kun haluat lisätä yritystietosi tai päivittää , poistaa rekisterissä olevat yritystiedot, voit tehdä sen KOSEKin verkkopalvelusta löytyvän lomakkeen kautta.

KAUSTISEN SEUTU

Kaustisen seutukunta, KASE yrityspalvelu
Yritysneuvoja Mikko Hänninen p. 044 5612 152, mikko.hanninen@kase.fi
Yritysneuvoja Sari Torppa p. 044 5612 154, sari.torppa@kase.fi


NIVALA-HAAPAJÄRVEN SEUTU

Nivala-Haapajärven seutu NIHAK
Projektisihteeri Mirja Jaakola p. 044 4457 228, mirja.jaakola@nihak.fi


KALAJOKI

Kalajoen kaupunki, yrityspalvelukeskus
Toimistosihteeri Anja Tilvis p. 044 4691 250, anja.tilvis@kalajoki.fi


KANNUS

Kannuksen kaupunki, Keski-Pohjan Yrityspalvelu Oy
Yritysasiamies Mari Äijälä puh. 044 474 5237, mari.aijala@kannus.fi


OULAINEN

Oulaisten yrityspalvelukeskus
Elinkeinojohtaja Reijo Hakala p. 044 4793 207, reijo.hakala@oulainen.fi


YLIVIESKA

Ylivieskan teknologiakylä YTEK Oy
Yritysvalmentaja Marjo Kivioja p. 044 4106 461, marjo.kivioja@ylivieska.fi









© Keskipohjanmaa
Aineiston käyttö toisen
palvelun osana kielletty


© Keskipohjanmaa - Aineiston käyttö toisen palvelun osana kielletty